Valmieras un apkārtnes uzņēmēju atbalstam izveidota tiešsaistes vietne

VAA logo1

Ņemot vērā īpašos apstākļus Covid-19 vīrusa uzliesmojuma dēļ, Valmieras Attīstības aģentūra sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību izveidojusi īpašu tiešsaistes vietni Valmieras un apkārtnes uzņēmēju atbalstam un ērtībām. Vietnē pieejama operatīvi atjaunota informācija uzņēmējiem un darba devējiem. Tajā arī sniegta iespēja iesūtīt savus jautājumus un priekšlikumus, kā arī konsultēties, zvanot vai rakstot e-pastu.

Tiešsaistes vietne

Uzņēmēju atbalsta tiešsaistes vietne pieejama saitē http://developvalmiera.lv/covid-19/. Vietnē lasāmas jaunākās ziņas, pieejams apkopojums par valsts atbalstu un Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstu uzņēmējiem, kā arī vienuviet ievietota informācija par citiem noderīgiem informācijas resursiem. Sadaļa “Biežāk uzdotie jautājumi” sniedz praktiskus ieteikumus un atbildes uz jautājumiem, kas rodas uzņēmējiem un darba devējiem, organizējot ikdienas darbu sociālās distancēšanās, pašizolācijas un karantīnas apstākļos.

Problēmas un risinājuma pieteikums

Pilsētas vadība ļoti augtu vērtē iespēju nodrošināt atgriezenisko saiti, iespēju komunicēt ar uzņēmējiem un, cik tas iespējams, reaģēt uz uzņēmēju un darba devēju vajadzībām. Šim mērķim vietnē pieejama problēmas un risinājumu pieteikuma forma. Aizpildot īso pieteikuma formu, kurā aicinām aprakstīt problēmu un iespējamo risinājumu, uzņēmējiem un darba devējiem nodrošināta iespēja operatīvi sazināties ar pašvaldību un Valmieras Attīstības aģentūru, kas ātri reaģēs, iespēju robežās risinās un atbildēs uz iesūtītajiem pieteikumiem. Uzņēmēji un darba devēji aicināti droši izmantot šo risinājumu jebkādu ar Covid-19 krīzi saistītu jautājumu gadījumā!

Konsultēšanās

Papildus iepriekš minētajiem risinājumiem uzņēmējiem un darba devējiem pieejamas arī bezmaksas konsultācijas telefoniski vai e-pastā. Jebkādu ar Covid-19 krīzi saistītu jautājumu gadījumā aicinām uzņēmējus un darba devējus zvanīt uz tālruņa numuru 26805200 vai rakstīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (kontaktpersona: Baiba Zvejniece, Valmieras Attīstības aģentūras uzņēmējdarbības vides attīstības vadītāja). Konsultācijas pieejamas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00.

Vairāk informācijas:

Valmieras Attīstības aģentūra Uzņēmējdarbības vides attīstības vadītāja Baiba Zvejniece

Tālrunis: 26805200; E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

developvalmiera.lv/covid-19/