Uzņēmēji aicināti uz kārtējo tikšanos “Pēcpusdiena ar mēru”

PAM 7feb2020 ml

Piektdien, 7. februārī, no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00, koncertzālē “Valmiera”, uzņēmēji aicināti uz tikšanos ar Valmieras pilsēta mēru Jāni Baiku. Īpašie viesi:

• Jānis Olmanis, Kocēnu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs
  • Edvīns Straume, Burtnieku novada pašvaldības domes priekšsēdētājs
  • Jānis Fūrmanis, Beverīnas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs

Diskusiju temati:

• Paveiktais pašvaldībās 2019. gadā
  • Lielākie investīciju projekti, pasākumi un iepirkumi
  • Pašvaldību jaunumi un idejas

Pasākuma ietvaros uzņēmēji aicināti aktīvi iesaistīties diskusijā, paust savu viedokli, idejas un ierosinājumus, kā arī jautāt visus interesējošos jautājumus. Pasākumu noslēgs tīklošanās neformālā gaisotnē.

Pasākumu “Pēcpusdiena ar mēru” mērķis ir veicināt uzņēmēju iesaisti un informētību par aktivitātēm Valmieras un apkārtējo novadu pašvaldībās, kā arī aicināt uzņēmējus aktīvi iesaistīties un diskutēt par aktuāliem un problēmjautājumiem. “Pēcpusdiena ar mēru” ir lieliska vieta, kur sastapt pašvaldību vadītājus, klātienē uzdot savus jautājumus un saņemt atbildes.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Aicinām reģistrēt savu dalību pasākumam. Saite uz reģistrācijas veidlapu: ej.uz/pam-2020-1

Pasākumu organizē Valmieras Attīstības aģentūra sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.

Pasākums tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras Attīstības aģentūras publicitātes vajadzībām.

Informāciju sagatavoja: Valmieras Attīstības aģentūra Anete Antone

Purva iela 12a, Valmiera, LV-4201; Mobilais tālrunis: +371 26394380
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; www.developvalmiera.lv