FOTO: AMANDA PAEGLE

Beverīnas novada uzņēmēju sapulce, 9.oktobrī

Uznemejusapulce2019 fb

Uzņēmēj, ieplāno 9.oktobri no plkst. 17:00 līdz 19:00, jo Brenguļu SC “Kaimiņi’’ notiks Beverīnas novada uzņēmēju sapulce. Ir aicināts piedalīties ikviens mūsu novada uzņēmējs (saimnieciskās darbības veicējs, IK, SIA, zemnieku saimniecību un pilnsabiedrību pārstāvji u.c. uzņēmuma reģistrācijas veidi). Galvenās tēmas – par darbiem uz ceļiem, aktualitātes zemju īpašniekiem, informācija par projektiem, kā arī uzņēmēju līdzdalība un iesaiste pašvaldības darbos. Aicinām uzņēmējiem “nākt” ar savām idejām un ierosinājumiem.

Informāciju sagatavoja: Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša

Tālr. 26351628; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.