FOTO: AMANDA PAEGLE

Apmeklē Beverīnas novada stendu “Vidzemes Uzņēmēju dienās 2019” 17.-18.maijā

1 DSC 0225

Jau 22.reizi Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera rīko Vidzemes Uzņēmēju dienas, kas pulcēs vairākus uzņēmumus. Šogad tās norisināsies Valmieras Kultūras centrā, 17. un 18.maijā.

Arī Beverīnas novadu pārstāvēs uzņēmēji un amatnieki Vidzemes Uzņēmēju dienās. Stendā būs iespējams nogaršot un iegādāties dažādus produktus un izstrādājumus – cidoniju sukādes, kosmētikas produkciju no Trikātas puses, dažādus izstrādājumus no koka, “R Chocolate” ražotu saldējumu, krāsainās pastalas un tautastērpu izšūtas detaļas, kā arī adītus, tamborētus, šūtus un austus izstrādājumus gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Informāciju no avota http://www.vidzemesizstade.lv/ sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša

Fotogrāfija no pašvaldības 2018. gada maija fotoarhīva