Beverīnas novada tūrisma uzņēmēju tikšanās

turisma uznemejiem 1nov2018 tiksanasCeturtdien, 1.novembrī, sporta centrā “Kaimiņi”, Brenguļos, Beverīnas novadā, notiks tikšanās ar novada tūrisma uzņēmējiem un citiem interesentiem.

Plkst. 15:00 uz tikšanos ar Beverīnas novada pašvaldības darbiniekiem aicināti Abula dabas takas teritoriju īpašnieki, lai pārrunātu ar tūrismu un apsaimniekošanu saistītos jautājumus.

Plkst. 16:00 tūroperatora “Impro” projektu vadītājs Uldis Klepers iepazīstināts ar aktuālo informāciju par tūristiem un ceļotājiem, kas apmeklē Vidzemi, prasībām, lai iekļautos jau esošos piedāvājumus, kā arī par iespējām un nosacījumiem jauna kompleksa piedāvājuma izveidošanai Impro klientiem Beverīnas novadā.

No plkst. 16:30 notiks atvērta diskusija par 2018.gada sezonu un 2019.gada plāniem, kā arī būs iespēja saņemt pašvaldības tūrisma bukletus (latviešu, krievu, angļu valodā) un dalīties ar saviem informatīvajiem materiāliem. Ja ir pieejami savi drukātie materiāli, kurus vēlētos izplatīt, lūgums tos ņemt līdzi uz tikšanos!

Informāciju sagatavoja:

Beverīnas novada Kultūras centra vadītāja Ieva Putniņa