LTRK aicina laikus rezervēt vietas dalībai uzņēmēju dienām 2018

uznemejudienas2018 logoLTRK

LTRK aicina komersantus savlaicīgi rezervēt vietas dalībai Uzņēmēju dienām 2018, kas tradicionāli tiek rīkotas sadarbībā ar Latvijas reģionu pašvaldībām.  Pasākumu laikā uzņēmējiem būs iespēja iepazīstināt apmeklētājus ar savu produkciju un pakalpojumiem, kā arī iegūt noderīgus biznesa un citus kontaktus.

Uzņēmēju dienas notiks 27. un 28. aprīlī Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā,  18. un 19. maijā Valmierā, Valmieras kultūras centrā, 25. un 26. maijā Liepājā, Liepājas Olimpiskajā centrā, savukārt 21. un 22. septembrī Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS. Pasākumos katrā reģionā piedalās aptuveni 200 biznesa pārstāvji un vairāki tūkstoši apmeklētāji no visas Latvijas. Programmas ietvaros notiek dažādas izstādes, biznesa forumi, kultūras, kā arī kustības Latvijas Labums aktivitātes.

Dalība pasākumā sniedz komersantiem iespēju veicināt un paplašināt savu darbību reģionos un visā Latvijā, iegūt jaunus biznesa kontaktus gan uzņēmēju, gan valsts un pašvaldību amatpersonu vidū, kā arī izveidot jaunu potenciālo klientu loku. Tāpat šogad tiek akcentētas “nākotnes darbinieku” iespējas, kur ikviens dalībnieks var sevi pozicionēt kā zinošu un kompetentu darba devēju reģionā.

“Atrast kvalificētu darba spēku kļūst arvien sarežģītāk, tāpēc darba devējiem jābūt kā paraugam kā skolēniem, tā studentiem, kuriem svarīgi uzzināt par prasmēm un profesionālajām zināšanām, kādas tiek no viņiem sagaidītas” saka LTRK valdes loceklis Andris Vanags, piebilstot to, ka Uzņēmēju dienās līdz ar potenciālajiem klientiem un sadarbības partneriem netrūkst arī darba meklētāju.

Pieteikšanās un papildu informācija par pasākumu Zemgalē, Kurzemē un Latgalē: LTRK Valdes padomniece reģionālos jautājumos Ilze Brice, tālrunis: 29 141 693, e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., savukārt par pasākumu Vidzemē - 
LTRK Vidzemes nodaļa, tālrunis: 20 264 530, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Beverīnas novada uzņēmēj, ir iespējams pieteikties pie sabiedrisko attiecību speciālistes (tālr. 26351628, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.), ja vēlies uzņēmēju dienās (Valmierā, 18.-19.maijs) būt novada stendā!