Raidījumā "Urga. Pa straumei" jaunieši dosies ceļojumā pa Beverīnas novadu

UrgaPastrumei video

Šo ceturtdien, 26.martā plkst. 21:05, pa kanālu LTV1 būs iespēja noskatīties raidījuma "Urga. Pa straumei" sēriju, kur pa gleznaino Vidzemes upi Abulu ceļojumā kopā ar suni Urgu dosies jaunieši – Roberts un Elīna. Pirmā pieturas vieta, braucienā pa Abulu, būs Smiltene, ko iepazīt jaunieši dosies katrs atsevišķi, katrs ar savu pavadoni.

Radošā komanda saka paldies ikvienam, kas iesaistījās raidījuma tapšanā – kalēju smēdes “Lejzemnieki” kalējam Krišam Dubrovskim par uzņemšanu un apmācīšanu, novadpētniecei Santai Paeglei par Trikātas izrādīšanu un velosipēdu iedošanu, Ingai Boškinai par iespēju apmeklēt muzeju, izpalīdzīgajai jauniešu koordinatorei Marikai Daļeckai, vietējiem jauniešiem no Beverīnas novada, kuri atsaucās un piedalījās raidījumā, Trikātas Saieta nama “DEPO” pārstāvei Guntai Auziņai par naktsmājām.

Paldies saka arī – laivu devējam Valdim Vanagam no atpūtas kompleksa “Baiļi”, saimniecības “Abullāči” saimniecei Dagnei Kantānei-Indrikai ar ģimeni par laipno uzņemšanu un saimniecības izrādīšanu, Mārim Freivaldam par ēdināšanu Brenguļos alus sētā, Paulam Jēgeram par stāstījumu un uzņemšanu ģimenes saimniecībā “Siltumnīca” un Ilmāram Voitconokam no z/s "Lejasvēžnieki" par uzņemšanu.

Informāciju no avotiem sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša