Velobrauciens pa Brenguļu pagastu “Ar velo leģendās”

velobrauciens13jul2019 Brenguli

Vai tu zini, kur apcietināja Trikātas baznīcas mācītāju? Vai sarkanās telefona būdiņas ir tikai Londonā? Kā veidojušies dažādi vietvārdi? To visu uzzināsi un apskatīsi velobraucienā pa Brenguļu pagastu.

13.jūlijā plkst. 10:00 pie Brenguļu SC "Kaimiņi" sāksies (arī noslēgsies šajā vietā) velobrauciens par Brenguļu pagasta leģendu apvītām vietām (apmērām 25 km). Ieteicams ņemt līdzi ķiveres (bērniem līdz 12 gadiem – obligāti), kādus našķus un ūdeni.

Velobraukšana ir tā, kas stiprina imūnsistēmu, stabilizē mentālo veselību, uzlabo sirds un muskuļu darbību, kā arī veicina socializēšanos. Dalība pasākumā ir bez maksas. Iepriekšējā pieteikšanās pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai tālr. 26356550. Pasākums tapis projekta “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” ietvaros.

Informāciju no avota sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša