Veidojam vidi ap mums Beverīnas novadā 2021

VeidojamVidi 2021 ml

Beverīnas novada pašvaldība izsludina ikgadējo sabiedrisko projektu konkursu “Veidojam vidi ap mums Beverīnas novadā 2021”. Šajā konkursā novada iedzīvotāji var pieteikties finansiālam atbalstam, lai īstenotu dažādas dzīves kvalitātes uzlabošanas idejas. Konkursa nosacījumi paredz, ka par piešķirto atbalstu var iegādāties dažādus materiālus, bet darbi jāveic pašu spēkiem. Projektus var iesniegt gan nevalstiskas organizācijas, gan nereģistrētas iedzīvotāju grupas.

Maksimālais atbalsta apmērs vienam projektam ir 600 EUR.

Projektu konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa pieejama Beverīnas novada pašvaldības mājaslapā www.beverinasnovads.lv (sadaļā Projekti -> Pašvaldības izsludinātie projekti -> Sabiedrība ar dvēseli), kā arī pie lietvedēm novada administratīvajā centrā Mūrmuižā un pagastu pārvaldēs Trikātā un Brenguļos.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš šogad ir 2021. gada 30. aprīlis.

Ar jautājumiem var vērsties pie konkursa sekretāres Santas Zvirbules, tālr. 62501070, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

NOLIKUMS

PIETEIKUMA VEIDLAPA

ATSKAITES FORMA