Pēc klasiskās mūzikas koncerta

konc TrikatasBaznica 7okt2018 foto

Sestdiena, 6.oktobris Trikātā pagāja gan patriotiski – izdarot izvēli 13. Saeimas vēlēšanās, gan fiziski rosīgi, piemēram, uzpošot tuvinieku atdusas vietas, gan emocionāli gaiši – noskatoties svecīšu vakara mirdzumu kapos vai apmeklējot koncertu. Bagātīgu un krāšņu muzikālo programmu, kuras nosaukums bija “Nāk rudens apgleznot Latviju...”, Trikātas baznīcā noklausīties bija sanākuši vairāk kā 50 klausītāji.

Koncertā uzstājās ērģelniece no Rīgas Krusta baznīcas Baiba Betlere, ērģelniece no Dubultu un Bulduru draudzēm Luīze Klinta Mardanova un orķestra Sinfonia Concertante vijolniece Undīne Cercina. Pavisam nesen viņas ir absolvēja Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju.

Koncertā skanēja ne tikai pasaules klasiķu darbi, bet arī latviešu komponistu – Jāņa Mediņa, Alfrēda Kalniņa, Ulda Stabulnieka un Riharda Dubras mūzika.  Pateicība Trikātas evaņģēliski luteriskai draudzei par mūziķu uzņemšanu, kā arī Beverīnas novada Kultūras centram par sadarbību autortiesību sakarā.

Foto: Koncerta noslēgumā. (No kreisās: B.Betlere, U.Cercina un L.K.Mardanova.)

Fotogrāfijas autore B.Betlere

Informāciju sagatavoja: Trikātas draudzes ērģelnieks Ivars Lūsis