Trikātas pagasta bibliotēka aicina

1 teatris foto

Lai sekmētu novadpētniecības attīstību un kultūras mantojuma saglabāšanu, Trikātas pagasta bibliotēka aicina ikvienu pagasta iedzīvotāju iesaistīties uzziņu materiālu vākšanā par tēmu – “Teātra spēlēšanas tradīcijas Trikātas pagastā”.

 

Esošajos novadpētniecības materiālos par teātra spēlēšanu ir ļoti niecīgas liecības un šķita, ka Trikātā teātris tā īsti nav spēlēts, bet izrādās, ka tā nav taisnība. Lūgums atsaukties iedzīvotājus, kuru rīcībā varētu būt liecības un atmiņas par teātra spēlēšanu pagastā, piemēram, fotogrāfijas un/vai atmiņu stāsti. Sazināties var pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29400527.

Informāciju sagatavoja:

Trikātas pagasta bibliotēkas vadītāja Inga Janīte