Nāc un iesaisties pasākumā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2018”

Bernu zurija Trikatas biblioteka

Trikātas pagasta bibliotēka aicina iesaistīties pasākumā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2018”. Tā ir kolekcija, ko izraudzījusi profesionāla žūrija, ir interesanta un sola lasītājiem daudz pārsteigumu, izziņas prieku un emocionālu mirkļu.

Līdz 2019. gada janvāra beigām programmas dalībniekiem jāizlasa sešas izvēlētās vecuma grupas grāmatas un jāaizpilda elektroniskā grāmatu novērtēšanas anketa. Pēc anketas aizpildīšanas dalībnieki no bibliotēkas saņems atzinības balva un aicinājumu piedalīties lasīšanas veicināšanas programmas noslēguma pasākumā.

Nāc uz bibliotēku un kļūsti par grāmatu vērtēšanas ekspertu jau šodien!

Informāciju sagatavoja:

Trikātas pagasta bibliotēkas vadītāja Inga Janīte