Jauktajam korim "Trikāta" skatē iegūta 2.pakāpe

Trikatas koris skate 8aprilis

Koru nozares skates sākušās 17. martā Rīgā, bet noslēgsies 29. aprīlī Tukumā. 20 Latvijas vietās 17 000 amatierkoru dalībnieki (teju 400 koru) katru nedēļas nogali izdziedās XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XIV Deju svētku  Noslēguma koncerta “Zvaigžņu ceļā” repertuāru.

Arī Valmierā, 2018.gada 8.aprīlī, norisinājās Latvijas amatieru koru skate. Tajā piedalījās kori no Valmieras un Valkas apriņķa. Jaukto koru A grupā piedalījās arī Beverīnas novada Trikātas kultūras nama jauktais koris “Trikāta” (diriģents Ēriks Derums), iegūstot 2.pakāpi ar 38.67 punktiem.

Fotogrāfija no Beverīnas novada pašvaldības fotoarhīva

Informāciju no avota (http://www.lnkc.gov.lv) sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša