Foto izstāde “Zudusī lauku sēta un zemnieks”

bilde fotoizstades raksts

Reiz bija...

Sen senos laikos, tāl tālā zemē... Vai tiešām tik senos laikos un tik tālā zemē, ka mēs vairs nespējam atcerēties? Varbūt vēl tagad, vēl šodien mums ir liecības, kas pierāda reiz bijušo labklājību un godu! Vietas un veidus, kas radījuši mūsu tautas dziņu, cieņu un tikumus.

Sagaidot Trikātas 810 gadu jubilejas svinības, kuras tiks atzīmētas 10. un 11. augustā, aicinām interesentus piedalīties foto izstādes veidošanā.

Iemūžināsim fotogrāfijās lauku darbu darītājus praktiski jau aizmirstajos senos lauku darbos – aiz arkla, siena vālā, bišu dravā, govs slaukšanā (ar rokām) u.t.t., kā arī pamestās senās lauku sētas. Neaizmirsīsim pievienot sētu nosaukumus.

Fotogrāfijas sūtīsim elektroniski uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 20. jūlijam, lai līdz svētkiem varētu ierīkot izstādi. Sīkāka informācija pa tālr. 20364953 .

Informāciju sagatavoja:

Trikātas kultūras nama vadītāja Sarmīte Kanašniece