Deju uzvedums Trikātā “Mazā bilžu rāmītī”

dejuuzvedumsDZIETI 10mar2018 ml

Marts ir tāds īpašs mēnesis – it kā vēl ziemīgi auksts un tomēr saulaini gaišs un cerīgs... Nu tāds, ka tā vien gribas smaidīt, priecāties un, jā, arī draudzēties. Gluži kā Imanta Ziedoņa epifānijā: “Sirds. Draugs. Sirdsdraugs. Stipra vienība, labi saskan. Sirds pati ir plika un nabadzīga bez šiem kopvārdiem, sirds vien, viena pati. Vajag sirdi sapārot. Un mums vajag turēties. Mums vajag sirdsturēties. Mums vajag sirdsturēties kopā.”

 

Tieši tāpēc Brenguļu pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dzieti” , 10.martā, Trikātas kultūras namā visus aicina uz deju uzvedumu “Mazā bilžu rāmītī”, kurā piedalīsies tuvāki un tālāki deju kolektīvi – VPDK “Abuls”, “Mūri”, “Jumis”, “Tingeltangels”, “Pastalnieki”, “Jaunanna” un JDK “Trinītis”. Īpašie viesi būs Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas “TEĀTRA” jaunieši.

Imants Ziedonis: “Pasaule ir siltuma izslāpusi. Bet mīlestību līdz vecumam saglabā retais. Mums ir siltas rokas, bet kādam - nosalušas...”

Atnāciet, mēs gaidīsim!

Informāciju sagatavoja – VPDK "Dzietu" dejotāja Ilva Lakuča