Muzikāli literārs vēstījums par dzimtu, ģimeni un tautu “Iznes mani caur mūžiem”

afisa 3.martam 2018 001

Latvijai simts! Gandrīz liekas, ka esam jau novalkājuši šos vārdus. Brīžiem ir sajūta, ka tas neko vairs nenozīmē. Tik bieži pēdējos gados esam tos dzirdējuši, ka teju, teju vairs nespējam šiem vārdiem pievienot to dziļo jēgu un saturu, ko tie patiesībā ietver. Taču viss ir tieši tik, cik mēs paši gribam – cik mēs apzināmies un cik paši darām, lai šo notikumu turētu nozīmīgu.

Un tādēļ aicinām visus, kuri vēlas, 3.martā plkst. 16:00 Trikātā saieta namā “Depo”, pie kamīna siltās liesmas, dziesmu, ģitāras un dzejas caurvītā pēcpusdienā paklausīties un noskatīties Valmieras muzeja Vēstures nodaļas vadītājas Ingrīdas Zīriņas vēstījumu par kādu mūsnovada senu dzimtu, kā arī mūsu pašu Santas Paegles dzimtas koka veidošanas, meklēšanas stāstu, apskatīt nelielu ekspozīciju un pie tējas vai kafijas tases dalīties ar domām un iespaidiem.

Informāciju sagatavoja - Trikātas amatierteātra “TATS” režisore Ilze Dauvarte