Trikātas evanģēliski luteriskās draudzes jaunumi

Trikatas baznica

Trikātas baznīcā ar projekta finansējumu un ziedotāju atbalstu veikta ērģeļu restaurācija un atjaunoto ērģeļu skanējumu varēsim baudīt jau šajos Ziemassvētkos!

            Trikātas evaņģēliski luteriskā draudze izsaka lielu pateicību ikvienam, kurš ziedojis vai palīdzējis saimnieciskajos darbos, kā arī palīdzējis realizēt Trikātas baznīcas draudzes ieceres. Paldies Z/S “Jaunstrūkas”, Circeņa kungam un Jānim Freimanim par līdzdalību ar darba spēku un tehniku baznīcas apkārtnes sakopšanā, kā arī paldies Beverīnas novada pašvaldībai par atbalstu dažādu draudzes projektu īstenošanā!

            Ikvienam labas gribas cilvēkam ir iespēja dot savu pienesumu baznīcai gan palīdzot saimnieciskajos darbos (teritorijas labiekārtošana, malkas sagatavošana, dažādi remontdarbi u.tml.), gan ziedojot un iesaistoties draudzes aktivitāšu īstenošanā.

            Tāpat ziņojam, ka Trikātas draudze ir saņēmusi humāno palīdzību no Skandināvijas valstīm, interesenti aicināti sazināties pa tālr. 22022764.

Visi laipni gaidīti Ziemassvētku dievkalpojumā

Trikātas baznīcā 2017.gada 24.decembrī plkst.16:00!

Trikātas evaņģēliski luteriskās draudzes priekšnieks

 Aivars Fūrmanis