Trikātā notiks ķēniņa Tālivalža vārda dienas svinības

Talivaldis piemineklis

          Jau piekto gadu pēc kārtas Trikātā notiks ķēniņa Tālivalža vārda dienas svinības. Tās atklās plkst 18:00 pie Tālivalža pieminekļa (blakus saieta namam “Depo”), kur varēs klausīties etnomūzikas grupas “Vairogi” koncertu. Tiks vārīta arī Tālivalža iezienītā zupa, ko katrs pasākuma apmeklētājs varēs nobaudīt.

Paēduši Tālivalža zupu, kopā dosimies gājienā uz Trikātas pilskalna estrādi, kur plkst. 19:00 sāksies senioru-dāmu deju grupu koncerts ar Trikātas amatierteātra piedalīšanos. Amatierteātra uzstāšanās laikā redzēsim fragmentus no Ačuka humoreskas “Lietderīgi padomi”.

Ja būs nelabvēlīgi laikapstākļi pasākuma norisei, tad etnomūzikas grupas koncerts notiks saieta namā “Depo”, bet senioru-dāmu deju grupas uzstāsies Trikātas kultūras namā. Pasākumā ieeja bez maksas!

Informāciju sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša