Trikātas baznīcā notiks "Baznīcu nakts" aktivitātes

Baznicu nakts 2017 001

2.jūnijā, Trikātas un visās Latvijas baznīcās vienlaicīgi tiks ieskandināti baznīcu zvani (no plkast. 17:50). Pasākums ir viens no lielākiem 2017.gada kultūras notikumiem, tāpēc arī Trikātā “Baznīcu nakts” programmu iesāksim ar pianistes Lienes Circenes un čellista Māra Circeņa duetu un Avišānu ģimenes vokālo priekšnesumu.

Apmeklētājiem būs iespējams doties ekskursijā pa baznīcu, aplūkot kapenes un klausīties stāstījumu par Trikātas baznīcas vēsturi. Lai aktīvāk pavadītu laiku, notiks orientēšanās baznīcas tuvumā – “Spēle ar meklēšanu un atrašanu”, ko vadīs novada iedzīvotāja Linda Krūmiņa. Pēc aktīvas spēles būs iespējams sasildīties ar tēju un nogaršot cienastu.

Būs iespējams piedalīties radošajās darbnīcās un veidot dažādus roku darinājumus kopā ar Kristīni Ķīvīti no Trikātas draudzes. Vakarā notiks “Tezē lūgšana”, bet “Baznīcu nakts” tiks noslēgta pusnaktī ar baznīcas zvana skaņu.

           Aicinām no jauna atklāt Trikātas baznīcu!

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša