Beverīnas novada pašvaldība izsludina projektu konkursu - “Veidojam vidi ap mums Beverīnas novadā”!

    Beverīnas novada pašvaldība izsludina ikgadējo sabiedrisko projektu konkursu “Veidojam vidi ap mums Beverīnas novadā”. Šajā konkursā novada iedzīvotāji var pieteikties finansiālam atbalstam, lai īstenotu kādu savu dzīves kvalitātes uzlabošanas ideju. Maksimālais atbalsta apmērs vienam projektam ir 600 EUR. Projektus var iesniegt gan nevalstiskas organizācijas, gan nereģistrētas iedzīvotāju grupas.

      Projektu konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa pieejama novada mājas lapā www.beverinasnovads.lv (sadaļā Pašvaldība > Projekti > Sabiedrības ar dvēseli), kā arī pie lietvedēm novada administratīvajā centrā Mūrmuižā un pagastu pārvaldēs Trikātā un Brenguļos. Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš šogad ir 28. aprīlis. Ar jautājumiem var vērsties pie konkursa sekretāres Lindas Krūmiņas, tālr. 29431271, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Projekta nolikums Pieteikuma veidlapa Atskaites veidlapa