Ikgadējais projektu konkurss ‘’Veidojam vidi ap mums Beverīnas novadā’’ atkal startē!

Beverīnas novada pašvaldība izsludina ikgadējo projektu konkursu ‘’Veidojam vidi ap mums Beverīnas novadā’’, kas dod iespēju novada iedzīvotājiem īstenot savas idejas apkārtējās vides labiekārtošanā un ikdienas dzīves uzlabošanā. Konkursa nolikumā noteikts, ka par pašvaldības piešķirto finansējumu drīkst iegādāties materiālus, bet darbs jāveic saviem spēkiem. Vienam projektam pieejamais maksimālais atbalsts ir 600 EUR.

Ar visām projekta niansēm iespējams iepazīties konkursa Nolikumā ŠEIT.

Savukārt Pieteikuma veidlapu var lejuplādēt ŠEIT(atskaites forma), kā arī to iespējams saņemt pie lietvedēm novada administratīvajā centrā Mūrmuižā un pagastu pārvaldēs Trikātā un Brenguļos.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš šogad ir 30. aprīlis.

Ar jautājumiem var vērsties pie konkursa sekretārēm:

Lindas Krūmiņas, tālr. 29431271, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Barbaras Āķes tālr. 254460636, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .