Konkursa “Veidojam vidi ap mums Beverīnas novadā” noslēguma pasākums decembrī

Veidojam vidi pasakums 11dec2018 DEPO ml

Beverīnas novada pašvaldība jau 2018.gada pavasarī izsludināja ikgadējo sabiedrisko projektu konkursu “Veidojam vidi ap mums Beverīnas novadā”. Šajā konkursā novada iedzīvotāji varēja pieteikties finansiālam atbalstam, lai īstenotu dažādas dzīves kvalitātes uzlabošanas idejas. Konkursa nosacījumi paredz, ka par piešķirto atbalstu var iegādāties dažādus materiālus, bet darbi jāveic pašu spēkiem. Projektus varēja iesniegt gan nevalstiskas organizācijas, gan nereģistrētas iedzīvotāju grupas.

Lai godinātu un pateiktos tiem, kas padara mūsu novadu arvien labāku un sakoptāku, tiksimies ar projekta īstenotājiem noslēguma pasākumā Trikātas saieta namā “Depo”, 11.decembrī plkst. 17:00. Ieeja pasākumā ar ielūgumiem. Informācija par pasākumu pa tālr. 25460636 (Barbara Āķe).