VNF Ziedotāju aplis pirmo reizi ZOOM platformā

Valmieras novada fonds logo

Šogad sports un sociālā joma ir divu projektu virzieni, kurus iespējams atbalstīt ikvienam no mums! 25. februārī notiks ceturtais Ziedotāju aplis, kuru organizē Valmieras novada fonds, šoreiz ZOOM platformā. Pasākumā ar savām idejām uzstāsies to autori un pastāstīs, kā atbalstāmās idejas palīdzēs aizsākt jaunas lietas Valmierā un tās tuvākā apkārtnē! Aicinām ikvienu piedalīties, atbalstīt un iegūt pozitīvas emocijas! Pasākumu vadīs Uģis Melders.

Pat ja šķiet, ka Tava ziedojuma summa nebūs liela – šis pasākums jau vairākas reizes ir pierādījis, ka kolektīvi veikts ziedojums spēj pat pārsniegt sākotnēji plānoto summu! Un sasniegtais rezultāts priecē gan projektu atbalstītājus, gan pašus ziedotājus! Ziedotāju aplis ir apliecinājis, ka projektu prezentācijas un iespēja uzdot jautājumus ideju autoriem  ir efektīvs veids, kā saprast, vai ideja uzrunā un vai ir vēlme to atbalstīt.

Šogad par savām idejām stāstīs:

  • biedrība “Aktīva dzīvesveida klubs “Savējais”” – projekts “Disku golfa parks Pauku priedes”, par disku golfa parka izveidi,
  • Jānis Lārmanis – projekts “Šodien stundas notiek attālināti”, par datortehnikas nodrošināšanu skolēniem Valmierā un tās apkārtnē attālinātā mācību procesa vajadzībām, dodot otru elpu lietotiem datoriem.

Pasākumu vadīs Uģis Melders, kurš ar savu dzīvesprieku, humora izjūtu mūs visus iepriecinās un aicinās izbaudīt gandarījumu, ko sniedz kopā pavadītais laiks un kāda laba mērķa piepildījums, to īstenojot kopā ar saviem līdzcilvēkiem.

25.februārī, plkst. 18:00 gaidām visus Ziedotāju aplī.

Pasākuma piekļuvei lūdzam izmantot tiešsaistes saiti:

https://ej.uz/VNF_Ziedotaju_Aplis_2021

Ziedotāju aplis Valmierā notiks jau ceturto reizi. Ideja pārņemta no rumāņu, ungāru un angļu kolēģiem, bet Latvijā sekmīgi īstenota Alūksnē, Balvos, Limbažos un Talsos kopš 2017. gada. Pasākumu rīko un atbalstīto iniciatīvu īstenošanu uzraudzīs vietējā labdarības organizācija Valmieras novada fonds.

Iepriekšējos gados Ziedotāju aplī tika saziedoti līdzekļi bērnu vokālās grupas “Smaidiņi” oriģināldziesmu diska izveidei, publisku klavieru uzstādīšanai pilsētā, ģimeņu pārgājieniem, regbija laukuma izveidei, Senioru siltajām maltītēm un citi.

Uz tikšanos! Paldies visiem līdzšinējiem ziedotājiem un projektu iesniedzējiem– tikai kopā mēs esam spēks!

Informāciju sagatavoja:

Valmieras novada fonds Sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Dēnava

Tālrunis: 20474440; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., http://www.vnf.lv