VNF Ziedotāju aplis – atbalsts Tavai idejai!

VNF ZiedAplis2020Trīs lietas – labas lietas! Jau trešo reizi Valmieras novada fonds (VNF) aicina Valmieras un tās apkaimes iedzīvotājus iesniegt projektus Ziedotāju aplim un iegūt finanses to īstenošanai. Grāmatu mājiņas Kocēnos un Valmierā, publiskās klavieres pie augstskolas, brīvdabas trenažieris Gaujmalā, airēšanas inventārs, bērnu dziesmas un grūtībās nonākušo jauno māmiņu izglītošana – idejas, kas jau ir guvušas atbalstu. Laiks arī Tavai idejai!

 

Pirmajā solī netiek prasīts daudz – tik vien, kā aprakstīt savu ideju (skatīt pieteikuma anketu VNF mājas lapas www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju”) un to iesniegt līdz š.g. 2. decembrim. Gada nogalē VNF izvēlēsies trīs iedvesmojošākās idejas, kurām palīdzēs gatavoties Ziedotāju apļa pasākumam. Nākamā gada februārī Ziedotāju aplī projektu autori aizrautīgi iepazīstinās klātesošos ar savām iecerēm un gūs atbalstu no VNF labvēļiem. Tieši tik vienkārši!

Lai gan Ziedotāju aplī tiek sagaidītas sociālas, kultūras, sporta vai sociālas jomas idejas bez peļņas gūšanas rakstura, VNF ir atvērts arī neparastāku jomu idejām. Īpaši uzrunājošas būs idejas, kas sekmēs organizācijas jaunu ilgtermiņa ideju uzsākšanu vai arī paplašinās vai uzlabos organizācijas esošo darbību.

Ziedotāju aplis Valmierā ir iepriekš 2017. gada decembrī un 2019. gada aprīlī apliecinājis, ka iepazīšanās ar ideju klātienes stāstījumā un iespēja atbildēt uz interesentu jautājumiem pacilājošā gaisotnē, ļauj efektīvi uzrunāt iespējamos atbalstītājus. Tāpēc arī šogad aicinām projektu autorus apdomāt savas ieceres līdz 2000 eiro. Abos iepriekšējos Ziedotāju apļos kopā tika saziedoti 10 000 eiro, dažās iecerēs pārsniedzot pat ideju autora vēlamo summu.

Ja Tev ir kāda iecere, kurai, Tavuprāt, var noticēt arī citi, tad iesniedz to mums! Jautājumus sūti uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai uzdod pa tālruni 27820430 (Gundega). Iedrošinājumam ir vērts noskatīties video stāstus: https://ej.uz/ZiedAplisValmiera.

VNF Ziedotāju aplis ir pasākums, kurā fonds aicina apkaimes iedzīvotājus klātienē ziedot naudu iepriekš izvēlētiem projektiem. Ikdienā Valmieras novada fonds jau 14 gadus strādā, atbalsot vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmierā un apkaimē, bet ziedotājiem piedāvājot mērķtiecīgas filantropijas atbalstu.

Papildu informācija:

Gundega Siliņa, Valmieras novada fonda projektu vadītāja

Tālrunis: 27820430; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

http://www.vnf.lv