Informācija par LEADER projektu konkursa 4. kārtu

Nākamo LEADER projektu konkursa kārtu esam plānojuši izsludināt šā gada pirmajā ceturksnī. Precīzu datumu šobrīd vēl nevaram pateikt, jo Stratēģiju vērtēšanas komisija vēl nav izvērtējusi mūsu iesniegtos vietējās attīstības stratēģijas grozījumus. Līdzko grozījumi būs apstiprināti, varēsim izsludināt jauno projektu konkursa kārtu.

Plānojam pieņemt projektu pieteikumus visās rīcībās. Tā kā līdz 2018. gada beigām bijām apguvuši sākotnēji piešķirto finansējumu vairāk nekā 85% apmērā, tad esam pieteikušies uz papildu finansējumu projektiem 551 873 EUR apmērā. Šis finansējums tiks sadalīts uz pusēm starp uzņēmējdarbības un sabiedriskā labuma projektiem. Īsi pirms Jaunā gada saņēmām iepriecinošu ziņu no Zemkopības ministrijas, ka būs pieejams vēl otrs papildu finansējums uzņēmējdarbības projektiem 79 484 EUR apmērā. Turklāt, būs iespējams izmantot arī atlikušo summu no sākotnējā finansējuma.

Aicinām potenciālos projektu iesniedzējus pārdomāt savas projektu ieceres un iespējas. Sekojiet līdz informācijai mūsu interneta vietnē www.zgauja.lv un LAD mājas lapā www.lad.gov.lv. Sūtiet jautājumus uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., kā arī variet konsultēties pa telefonu.

Gaidīsim interesantus un pārdomātus projektu iesniegumus!

Informāciju sagatavoja: Administratīvā vadītāja Dagnija Ūdre

(tālr. 29219477)

 leader 2019