Biedrības “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA” mazo projektu konkurss

Projektu konkursa mērķis ir atbalstīt vietējās kopienās iecienītu ikgadēju pasākumu rīkošanu, kā arī jaunu tradīciju pasākumu iedibināšanu biedrības “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA” (turpmāk - Partnerība) teritorijā, viena projekta īstenošanai piešķirot finansējumu ne vairāk kā 150 EUR apmērā.

Projektu konkursā var piedalīties juridiskas personas (izņemot pašvaldības), iesniedzot brīvā formā sagatavotu projekta pieteikumu, kurā norāda norises nosaukumu, iesniedzēja rekvizītus, pasākuma mērķi, plānoto laiku un vietu, sniedz īsu pasākuma aprakstu (īstenotāji, dalībnieki, plānotās darbības, tradīcija, u.tml.) un plānoto finansējuma izlietojumu. Projekta pieteikumu nepieciešams saskaņot ar attiecīgās pašvaldības domes priekšsēdētāju/izpilddirektoru vai pagasta pārvaldnieku.

Parakstītus un ieskenētus projektu pieteikumus nosūta elektroniski uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2018. gada 1. jūnijs. Saņemtos pieteikumus vienas nedēļas laikā pēc pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām izvērtē Partnerības padome, nepieciešamības gadījumā pagarinot vērtēšanas laiku līdz divām nedēļām. Katrā teritoriālajā vienībā (pilsētā/pagastā) tiek atbalstīts viens projekts, pamatojoties uz kritērijiem – atbilstība projektu konkursa mērķim un mērķauditorijas lielums. Pieteikuma iesniedzējs ir atbildīgs par reāla un sasniedzama mērķauditorijas lieluma uzrādīšanu.

Vairāki pagasti/pilsētas, savstarpēji vienojoties, var pieprasīt tiem pieejamā finansējuma summu viena kopīga/saistīta pasākuma rīkošanai, kurš ir vienlīdzīgā apjomā pieejams visu iesaistīto teritoriju interesentiem (tas ir, jābūt vienlīdzīgām nokļūšanas vai citām pieejamības iespējām).

Pasākums nevar būt paredzēts skaitliski nelielai, slēgtai interesentu grupai un finansējums nevar tikt izmantots peļņas gūšanai vai politisko partiju aktivitātēm.

Projekta pasākums jāīsteno un piešķirtais finansējums jāizlieto līdz 2018. gada 31. decembrim. Desmit darba dienu laikā pēc projekta īstenošanas elektroniski (nosūtot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) jāsniedz īsa atskaite/apraksts par notikušo pasākumu, pievienojot 3-5 fotogrāfijas.

Obligāts nosacījums projektu īstenotājiem: pasākumu sludinājumos, afišās, kā arī rakstos par notikušajiem pasākumiem, u.c. publiskotos materiālos jāietver atsauce uz biedrības “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA” piešķirto atbalstu pasākuma īstenošanai.

Papildu informāciju par konkursu var saņemt, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot konkursa koordinatorei Lindai Krūmiņai pa tālr. 29431271.