21. un 23. jūnijā vingrošanas nodarbības nenotiks!

Vingrosana 21 23jun ATCELTS

Saistībā ar Vasaras saulgriežu svētkiem un laikapstākļiem dabā, informējam, ka 21. un 23. jūnijā Vingrošanas nodarbības NENOTIKS!

Informāciju sagatavoja: Projekta koordinatore Madara Krauze

Vingrošanas nodarbības jūnija un jūlija mēnesī

Vingrosana vasara2021 ml

Jūnija un jūlija mēnesī notiks vingrošanas nodarbības projekta “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/051) ietvaros, ko vadīs sertificēta fitnesa trenere Agrita Spēlmane. Nodarbības notiek ārtelpās, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus!

26. maijā vingrošanas nodarbības notiks platformā "Zoom"

vingrosana ZOOM tikai26mai2021

TIKAI ŠOVAKAR, 26. maijā no plkst. 18.00 līdz 20.00, vingrošanas nodarbības notiks platformā "Zoom". Nodarbību vadīs sertificēta fitnesa trenere Agrita Spēlmane. Nodarbības notiek projekta “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” ietvaros.

No 17. maija notiks vingrošanas nodarbības. Pieteikšanās iepriekš!

VingrosanaVP no17mai2021 ml

No 17. maija, pirmdienās un trešdienās, notiks Vingrošanas nodarbības projekta “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/051) ietvaros, ko vadīs sertificēta fitnesa trenere Agrita Spēlmane. Nodarbības notiks ārtelpās, grupā līdz 10 cilvēkiem, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus!

Projekta ietvaros ir iegādāts jauns sporta inventārs

Beverīnas novada pašvaldība projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/051 “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” ietvaros ir iegādājusies jaunu sporta inventāru – āra basketbola grozu, nūjošanas nūjas, inventārs veiklības treniņiem, bērniem  ragu bumbas un vingrošanas bumbas, kā arī spēļu komplekts ārtelpām kurā ietilpst (badmintons, teniss, volejbols) un rakešu spēle SLING-N-SHOOT.

Norisināsies lekcija par veselīgu uzturu ikdienā

VP VeselUzturs ml

27.aprīlī plkst. 17.00 tiešsaistes platformā “Zoom” sāksies “Veselīga uztura lekcija”. Nodarbību vadīs sertificēta uztura speciāliste, Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu Asociācijās biedre un sertifikācijas komisijas locekle Gundega Rudzīte-Aņiščenko.

Jogas nodarbības ir noslēgušās!

joga foto 2feb

Ir noslēgušās jogas nodarbības projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/051 “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” ietvaros. Nodarbības vadīja sertificēta jogas pasniedzēja Karīna Kliesta. Tās norisinājās no 2. februāra līdz 27. martam (kopumā 24 nodarbības). Šo nodarbību mērķis bija mudināt iedzīvotājus pievērsties fiziskajām aktivitātēm un mainīt dzīvesveida paradumus.

No 2.februāra norisināsies jogas nodarbības tiešsaistē

afisaML joga VP

No 2021.gada 2. februāra līdz 27.marta notiks tiešsaistes jogas nodarbības projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/051 “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” ietvaros. Nodarbības vadīs sertificēta jogas pasniedzēja Karīna Kliesta. Nodarbībās iekļautie jogas vingrojumi būs vērsti uz dalībnieku vispārējās veselības stiprināšanu, fizisko kustību veicināšanu un organisma dabiskā līdzsvara atjaunošanu.

Par projektu ‘’Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā’’

Noformejums bez nosaukuma

Projekta “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” (nr. 9.2.4.2/16/I/051) aktivitātes tiek īstenotas jau no 2017.gada un turpināsies līdz 2022. gadam.

12.decembrī notiks “Atbalsta grupa jaunajiem vecākiem” nodarbība

AtbalstaGr 12dec2019Muros

Aicinām topošos un jaunos vecākus, kā arī viņu ģimenes locekļus uz atbalsta grupas nodarbībām. Atbalsta grupas nodarbība notiks 12.decembrī plkst. 11:00. To vadīs bērnu nēsāšanas konsultante, zīdīšanas konsultante un sertificēta dūla Lita Dudele-Krastiņa par tēmu "Podiņmācība un zīdaiņu dabiskās higiēnas metode". Uz visām nodarbībām ir pieejams transports dalībniekiem. Transports jāpiesaka ne vēlāk kā dienu pirms nodarbības. Transporta pieteikšana un papildu informācija par projekta aktivitātēm: 29431271 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Informāciju sagatavoja: Projektu vadības speciāliste Linda Krūmiņa