12.decembrī notiks “Atbalsta grupa jaunajiem vecākiem” nodarbība

AtbalstaGr 12dec2019Muros

Aicinām topošos un jaunos vecākus, kā arī viņu ģimenes locekļus uz atbalsta grupas nodarbībām. Atbalsta grupas nodarbība notiks 12.decembrī plkst. 11:00. To vadīs bērnu nēsāšanas konsultante, zīdīšanas konsultante un sertificēta dūla Lita Dudele-Krastiņa par tēmu "Podiņmācība un zīdaiņu dabiskās higiēnas metode". Uz visām nodarbībām ir pieejams transports dalībniekiem. Transports jāpiesaka ne vēlāk kā dienu pirms nodarbības. Transporta pieteikšana un papildu informācija par projekta aktivitātēm: 29431271 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Informāciju sagatavoja: Projektu vadības speciāliste Linda Krūmiņa

Beverīnas novada norisinās vingrošanas nodarbības projekta ietvaros

Vingrosanas nodarbibas afisa ml

Aicinām iedzīvotājus iesaistīties un doties uz nodarbībām darbadienu vakaros, kas notiks vēl līdz 2019.gada novembra beigām. Trešdienās - Brenguļu sākumskola, plkst. 17:30 un Mūrmuižas "Pagastmāja", plkst. 19:15, bet ceturtdienād - Trikātas kultūras nams, plkst. 19:00. Nodarbības projekta “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” ietvaros ir bez maksas!

Uz visām nodarbībām ir pieejams transports dalībniekiem. Transports jāpiesaka ne vēlāk kā dienu pirms nodarbības. Transporta pieteikšana un papildu informācija par projekta aktivitātēm: 29431271 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Informāciju sagatavoja: Projektu vadības speciāliste Linda Krūmiņa

13. jūnijā Beverīnas novadā notiks Veselības diena “VESELS = LAIMĪGS”

Afisa VeselsLaimigs 13jun2019ml

Plkst. 10.30-12.00, Mūrmuižā “Pagastmājā”

Plkst. 14.00-15.30, Brenguļos, centrā “Kaimiņi”

Plkst. 17.00-18.30, Trikātā, Kultūras namā

Iespēja bez maksas saņemt konsultācijas par veselību un veselīgu dzīvesveidu! Katrā tikšanās vietā:

“Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” īstenošana maijā

veselibas proj MAIJS

Turpinoties projekta “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” īstenošanai, kura ietvaros piedāvājam pasākumus un nodarbības dažādās jomās. Arī maija mēnesī īpaša uzmanība tiks pievērsta veselīgam, ātri un vienkārši pagatavojamam uzturam, kā arī garīgās veselības uzlabošanai. Atgādinām, ka uz visām nodarbībām ir pieejams transports dalībniekiem. Transports jāpiesaka ne vēlāk kā dienu pirms nodarbības. Transporta pieteikšana un papildu informācija par projekta aktivitātēm: 29431271 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; 25460636 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

“Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” īstenošana aprīlī

veselibas proj APRILIS

Arī aprīļa mēnesī turpināsies projekta “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” īstenošana, kura ietvaros tiek piedāvāti pasākumi un nodarbības dažādās jomās. Aicinām visus izmantot izdevību bez maksas apmeklēt pieredzējušu speciālistu vadītās nodarbības.

Nodarbības veselīgam dzīvesveidam 2019.gada aprīlī

veselibas p aprilis

Vēl tikai šogad Beverīnas novadā turpinās projekta “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” īstenošana, kura ietvaros piedāvājam pasākumus un nodarbības dažādās jomās. 2019.gada pirmajā pusē, sagaidot pavasari, īpaša uzmanība tiek pievērsta veselīgam, ātri un vienkārši pagatavojamam uzturam, kā arī garīgās veselības uzlabošanai. Aicinām visus izmantot izdevību bez maksas apmeklēt pieredzējušu speciālistu vadītās nodarbības. Informācija par nodarbību vietām un laikiem tiek regulāri publicēta pašvaldības mājaslapas www.beverinasnovads.lv notikumu kalendārā. Aprīļa pasākumi:

Aptauja par veselīga dzīvesveida pasākumu piedāvājumu Beverīnas novadā, 2019.gadā

Aktivitates veseligam dzivesveidam

 

Vēl tikai līdz rītdienai, 8. martam, iespējams paust savas vēlmes par veselīga dzīvesveida pasākumu piedāvājumu 2019.gadam, aizpildot aptaujas anketu ŠEIT. Jūsu atbildes palīdzēs pasākumu organizētājiem izveidot jūsu vēlmēm pēc iespējas atbilstošāku piedāvājumu.

Informāciju sagatavoja: Projektu vadības speciāliste Linda Krūmiņa

Nodarbības veselīgam dzīvesveidam 2019.gada pavasarī

veselibas proj apskats mar2019 BN 

Vēl tikai šogad Beverīnas novadā turpinās projekta “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” īstenošana, kura ietvaros piedāvājam pasākumus un nodarbības dažādās jomās. 2019.gada pirmajā pusē, sagaidot pavasari, īpaša uzmanība tiek pievērsta veselīgam, ātri un vienkārši pagatavojamam uzturam, kā arī garīgās veselības uzlabošanai.

Aicinām visus izmantot izdevību bez maksas apmeklēt pieredzējušu speciālistu vadītās nodarbības. Informācija par nodarbību vietām un laikiem tiek regulāri publicēta pašvaldības mājaslapas www.beverinasnovads.lv notikumu kalendārā. Šeit: NODARBĪBAS

Veselības projekta aktivitātes

veselibas proj foto decAvizei2018

Jau kopš 2017.gada rudens novadā piedāvājam iespēju iedzīvotājiem apmeklēt dažādas nodarbības, kas rosina mainīt dzīvesveidu, izvēloties veselīgākus paradumus un uzturu.

Esi aktīvs – nāc uz vingrošanas nodarbībām kādā no pagastiem!

vingrosanaBN 2018 2019gads 001

No 29.oktobra novadā notiek vingrošanas nodarbības projekta "Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā" ietvaros. Tā ir lieliska iespēja ikvienam interesentam reizi nedēļā izkustēties treneres Ilvas Janītes vadībā. Kopumā katrā no pagastiem norisināsies 10 nodarbības veselības stiprināšanai – pirmdienās plkst. 18:45 (Brenguļu sākumskolas zālē), otrdienās plkst. 19:45 (Trikātas kultūras namā), bet trešdienās plkst. 18:45 (Mūrmuižas “Pagastmājā”).