Veselības diena Beverīnas novadā “VESELS = LAIMĪGS”

Afisa VeselsLaimigs 13jun2019ml

Plkst. 10.30-12.00, Mūrmuižā “Pagastmājā”

Plkst. 14.00-15.30, Brenguļos, centrā “Kaimiņi”

Plkst. 17.00-18.30, Trikātā, Kultūras namā 

Iespēja bez maksas saņemt konsultācijas par veselību un veselīgu dzīvesveidu! Katrā tikšanās vietā:

•  sarunas ar speciālistiem par to, kā uzlabot veselību

•  portugāļu pavāra gatavotu veselīgu uzkodu degustācija

•  veselības mērījumi - ķermeņa masas indeksa noteikšana, ķermeņa tauku procenta noteikšana, sirdsdarbības tests, skābekļa saturācija asinīs, asinsspiediena mērījums, bioloģiskā vecuma noteikšanas kompjūtertests, izelpas plūsmas mērījums, antistresa masāžas demonstrējumi

•  saruna ar speciālistiem par veselīgu fizisko slodzi, par motivāciju pievērsties veselīgākam dzīvesveidam

Ir pieejams transports nokļūšanai uz pasākumu! Transporta pieteikšana un plašāka informācija: 29431271, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.