Ventspils teātris "Trīnes grēki", Trikātā

IZRĀDE NOTIKS TRIKĀTAS KULTŪRAS NAMĀ, informācija precizēta 2019.gada 5.jūlijā plkst. 14:18.TrinesGreki Trikata 6jul2019 ml

Jo jaunām meitenēm, klau,
Lūk, ar tā tikuma nav!
Jo tikums tik pastāv, kad pavasars beigts – 
Tas nav vis par špāsu teikts…
/Blaumaņa kupleja/

Blaumanis par savām joku lugām saka: “Cilvēks taču nespēj vienmēr būt nopietns. Viņam vajaga arī prieka, vajaga kādreiz arī krietni izsmieties…”. Un 1904.gadā Ērgļos pats autors nospēlē Ābramu.

6.jūlija vakarā Trikātas pilsdrupu estrādē viesosies Ventspils teātris ar izrādi Rūdolfs Blaumanis “Trīnes grēki”, kas ir joku luga četros cēlienos. Izrāde notiks divās daļās ar starpbrīdi. Izrādes ilgums ir 1h 40 min. Ieejas maksa 3.00 EUR

Kas tad ir tie Trīnes grēki? Izrādes veidotāju prāt, lielas ilgas pēc mīlestības, sapratnes un siltuma. Katram gribas būt mīlētam un mīlēt kādu. Grēkojot Trīne dara visu, lai beidzot taču arī “viņu, vienu no tām retām vijolītēm” gribētu apprecēt Juris, Brencis, Jaņuks, Ķikreižu Kārlis, Pupiņu Spricis vai Limbaku Ludis… un vēl… un vēl… un vēl kāds… Būs joki, piģermiģeri, pārpratumi, jūtu kaislības. Būs dziesmas, būs akordeona mūzika un dejas. Būs pāri, kas dabonas un kāds, kurš paliek bešā....

Šo izrādi veidoja Ventspils teātra rezisore Vija Draviņa, ciešā sadarbībā ar scenogrāfu Aldi Birznieku, kostīmu mākslinieci Inetu Jaunpetroviču, deju pasniedzēju Indru Zarāni, gaismotāju Indru Vītiņu, skaņu operatoru Mareku Spruģevicu. Izrādē piedalīsies arī dziesmu ansamblis “Ventiņ” Dinas Bānes vadībā.

Informāciju no avota sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša