FOTO: AMANDA PAEGLE

Izsludinām konkursu uzņēmējdarbības atbalstam!

Vēloties sniegt atbalstu sava novada jaunajiem uzņēmējiem, kā arī iedzīvotājiem, kuriem ir griba un idejas savas uzņēmējdarbības uzsākšanai, Beverīnas novada pašvaldība izsludina projektu konkursu “Atbalsts uzņēmējdarbībai Beverīnas novadā – 2017”. Maksimālais atbalsta apmērs vienai uzņēmējdarbības idejai ir 2000 EUR, nepieciešams arī paša projekta īstenotāja līdzfinansējums.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit, turpat arī visi nepieciešamie pielikumi un formas aizpildīšanai. Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2017. gada 15. maijs.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Lindu Krūmiņu, tālrunis 29431271, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Veidlapa - 1.pielikums

Idejas apraksts - 2.pielikums

Projekta tāme - 3.pielikums

Līgums - 4.pielikums

Līgums (atskaites forma) - 4.1.pielikums