FOTO: AMANDA PAEGLE

Atvērta pieteikšanās 2020. gada inovāciju atbalsta programmai "ZĪLE"

ZIILE PLAKAITS

Valmieras pilsēta un Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novadi turpina kopīgo iniciatīvu - inovāciju atbalsta programmu uzņēmumiem "ZĪLE". Atbalsta programmas ietvaros uzņēmumiem jau trešo gadu pēc kārtas būs iespēja saņemt finansējumu, lai ieviestu dažādus jauninājumus un inovācijas.

Atbalsta programmas "ZĪLE" mērķis ir veicināt jaunu produktu un inovāciju realizēšanu, stiprināt esošos uzņēmumus un veicināt jaunu tehnoloģisku uzņēmumu veidošanos Valmieras pilsētā un Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novados. Turklāt programma paredz visām iesaistītajām pašvaldībām kļūt par inovāciju un jaunu produktu testgultni jeb testēšanas vidi (angliski "test-bed"), proti, labvēlīgu vietu, kur uzņēmumiem veidoties, attīstīties un nobriest.

Viena inovāciju projekta minimālais atbalsta apjoms ir 2000 eiro, bet maksimālais atbalsta apjoms ir 10000 eiro. Maksimālā atbalsta intensitāte ir 80%.

Par atbalsta programmu "ZĪLE" 10. martā plkst. 15.00 tiks organizēts informatīvais seminārs, kur varēs saņemt detalizētu informāciju un atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem. Informatīvais seminārs notiks LIAA Valmieras Biznesa inkubatorā, un tas tiks straumēts Valmieras Attīstības aģentūras Facebook lapā @VAA.Valmiera.

Aicinām uzņēmējus pieteikt projektus inovāciju atbalsta programmai "ZĪLE", iesniedzot savus pieteikumus Valmieras Attīstības aģentūrai elektroniskā formātā līdz 2020. gada 23. martam plkst. 24.00. Pieteikumus var nosūtīt uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa pastu, adresējot Valmieras Attīstības aģentūrai Purva ielā 12A, Valmierā, LV-4201.

Ar visu projekta dokumentāciju, kā arī informāciju par informatīvā semināra norisi var iepazīties Valmieras Attīstības aģentūras mājas lapā http://developvalmiera.lv/zile/

Šogad inovāciju atbalsta programma "ZĪLE" tiek izsludināta februāra pēdējā nedēļā, kad Vidzemē ar plašu un interesantu programmu tiek atzīmēta Vidzemes inovāciju nedēļa, ko organizē Vidzemes Plānošanas reģions. Vairāk informācijas par Vidzemes inovāciju nedēļu var uzzināt mājas lapā http://innovation.vidzeme.lv/lv/.

Inovāciju atbalsta programmu "ZĪLE" līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas "Pilsētu inovatīvās darbības" ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas "Pilsētu inovatīvās darbības" iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Papildināts 19.03.2020. - Sakarā ar izsludināto ārkārtas stāvokli veiktas izmaiņas projektu pieteikumu iesniegšanā programmā ZĪLE 2020 - pieteikumi iesniedzami TIKAI ATTĀLINĀTI, sūtot tos uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Dokumentu oriģināli NAV jāiesniedz klātienē un NAV jāsūta pa pastu! Iesniegšanas termiņš netiek pagarināts - t.i. 23. marts līdz plkst. 24.00. Vairāk informācijas atrodama mūsu mājaslapā: http://developvalmiera.lv/izmainas-projektu-pieteikumu-iesniegsana-programma-zile-2020/

Vairāk informācijas:

Valmieras Attīstības aģentūras Uzņēmējdarbības vides attīstības vadītāja Baiba Zvejniece

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. + 371 26805200