Tikšanās par skolēnu vasaras nodarbinātību Beverīnas novadā


skolenu darbs2019

Beverīnas novada pašvaldības skolēnu vasaras nodarbinātības koordinatori aicina uz tikšanos skolēnus un viņu vecākus/aizbildņus: Mūrmuižā – 20.maijā plkst. 17.00 (“Pagastmājas” zālē) Brenguļos –20.maijā plkst. 18.30 (Brenguļu sākumskolas lielā zālē), Trikātā – 21.maijā plkst. 17.30 (Saieta namā “Depo”).

Darba kārtībā: iepazīšanas ar nodarbinātības nosacījumiem, pieejamajām vakancēm un nodarbinātības periodiem. Tikšanās laikā notiks sarunas ar darbu vadītājiem, kuri izvēlēsies izsludinātajām vakancēm atbilstošākos kandidātus.

Skolēniem vecumā no 15 līdz 20 gadiem tiek piedāvātas šādas vakances: jaunākais kultūras pasākumu organizatora palīgs, jaunākais bibliotēkas reģistrētājs, jaunākais skolotāja palīgs, gadījuma darbu strādnieks, virtuves darbinieks, jaunākais video operatora palīgs, tehniskais strādnieks.

Skolēniem vecumā no 13 līdz 14 gadiem tiek piedāvāta vakance: gadījuma darbu strādnieks.

Skolēniem līdz 18 gadu vecumam jāierodas kopā ar vecākiem/aizbildņiem.

Konkursa nolikums un citi nosacījumi pieejami Beverīnas novada pašvaldības mājaslapā www.beverinasnovads.lv, sadaļā “Projekti” > “Pašvaldības izsludinātie projekti” > “Skolēnu nodarbinātība vasarā”.

Papildu informācija:

Linda Krūmiņa, tel. 29431271, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.