23.februārī Trikātā notiks Niedru svētki

Niedru svetki

Niedru svētki Trikātā notiek 2019. gada 23. februārī, no plkst. 10.00 līdz 14.00, pie Trikātas ezera. Pasākuma ietvaros paredzēta niedru skulptūru gatavošana dalībnieku komandām, zemledus makšķerēšanas sacensības, mākslīgo pīļu ligzdu gatavošana kopā ar Trikātas medniekiem un mednieku gatavotās zupas baudīšana.

Makšķerēšanas sacensības un niedru skulptūru gatavošana notiek līdz plkst. 13.00. No plkst. 13.00 līdz 14.00 paredzēta sacensību rezultātu apkopošana, skulptūru vērtēšana, rezultātu paziņošana un apbalvošana, kā arī zupas baudīšana.

Lūdzam dalībniekus izvēlēties laika apstākļiem piemērotu apģērbu un apavus, cimdus!

Trikātas ezera platība ir ~13 ha un vidējais dziļums 1.8 metri, bet dziļākās vietās var sasniegt pat 6.5 m. Ezers atrodas starp Trikātas pilskalnu un Trikātas pamatskolu. Trikātas ezerā mīt pliči, līdakas, asari, raudas, līņi, plauži, ruduļi.

Papildu informācija par pasākumu – tālr. 29431271 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Pasākums notiek Latvijas Vides aizsardzības fonda atbalstītā projekta “Trikātas ezers – mūsu kopīgā rūpe” ietvaros.

Makšķerēšanas sacensību “Trikātas plicis” un Niedru skulptūru veidošanas sacensību nolikums

 

BeverinasGerbonis vides fonds logo

Informāciju sagatavoja:

Beverīnas novada pašvaldības projektu vadības speciāliste Linda Krūmiņa