Dzīvo veselīgi un esi vesels!

Cīsiņš pusdienās, pelmeņi vakarā, pa dienu sēžam pie datora, vakarā pie televizora... Izklausās pazīstami? It kā zinām, ka īsti pareizi tas nav, bet kā būtu pareizāk?

Lai dotu iespēju saviem iedzīvotājiem gūt zināšanas par veselīgu uzturu un dzīvesveidu, Beverīnas novada pašvaldība ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu uzsāk īstenot projektu “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā”.

Eiropas Sociālā fonda atbalsta apmērs projekta īstenošanai ir EUR 33 819,80, bet attiecināmais valsts budžeta finansējums EUR 5968,20. Projekts risināsies no šī gada augusta līdz 2019.gadam, un tā mērķis ir veicināt iedzīvotāju veselības paradumu maiņu, piedāvājot virkni izzinošu un praktisku pasākumu gan veselīga uztura, gan dzīvesveida jomās bērniem un pieaugušajiem. Pasākumos un nodarbībās var piedalīties visi, kas vien vēlas, tiks nodrošināts arī transports nokļūšanai uz pasākumu.

Šogad iedzīvotājiem būs iespēja veselīgi izkustēties vingrošanas un nūjošanas nodarbībās, jaunie vecāki varēs gūt zināšanas par veselīgu uzturu sev un saviem mazuļiem, arī skolasbērni varēs apgūt zināšanas par veselīgu ēdienkarti, paši izmēģināt veselīgu ēdienu pagatavošanu un pārliecināties, ka tie ir tiešām garšīgi.

Plānotās aktivitātes 2017.gadā:

Mēnesis Aktivitāte, nodarbību skaits
AUGUSTS Veselīga uztura gatavošanas meistarklase jaunajiem vecākiem, 1 katrā pagastā
AUGUSTS – OKTOBRIS Nūjošanas nodarbības, 5 nodarbības katrā pagastā
AUGUSTS-DECEMBRIS Atbalsta grupa jaunajiem vecākiem (tikšanās ar ārstiem, vecmātēm, dūlām), 8 nodarbības
SEPTEMBRIS Pasākums ar sporta spēlēm un sportiskām aktivitātēm bērniem un vecākiem skolās
SEPTEMBRIS-OKTOBRIS Veselīga uztura gatavošanas nodarbības bērniem, 22 nodarbības (katrai klasei 1 nodarbība) visās novada skolās
OKTOBRIS-DECEMBRIS Vingrošanas nodarbības vispārējās veselības veicināšanai pieaugušajiem, 10 nodarbības katrā pagastā
OKTOBRA BEIGAS Pasākums par veselīgu dzīvesveidu ar darbnīcām bērniem
OKTOBRIS, NOVEMBRIS Seminārs par seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem skolu jauniešiem, 3 semināri
NOVEMBRIS Veselīga uztura gatavošanas nodarbības jaunajiem vecākiem, 1 katrā pagastā

Sīkāka informācija tiks publicēta pirms katras konkrētās aktivitātes.

Papildu informācija: Linda Krūmiņa, tālr. 29431271, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Projekta vadītāja Linda Krūmiņa

logo veselibas projekts2017julijs