Mūrmuižas brīvdabas estrādei jauna deju grīda

deju grida foto

Beverīnas novada pašvaldība

MŪRMUIŽAS BRĪVDABAS ESTRĀDES

DEJU GRĪDAS BŪVNIECĪBA

Nr. 16-09-AL12-A.019.2203-000005

Šovasar Mūrmuižā īstenots projekts, kas iepriecina ikvienu dejotgribētāju – deju kolektīvu dalībniekus, skolēnu deju grupas un citus brīvdabas pasākumu apmeklētājus.

 Beverīnas novada pašvaldība ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma „Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstība)” apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” līdzfinansēto projektu Nr. 16-09-AL12-A.019.2203-000005 ir uzbūvējusi Mūrmuižas brīvdabas estrādes jauno deju grīdu.

Vecā grīda savu jau bija nokalpojusi un atradās patiesi kritiskā un dejotāju veselībai bīstamā stāvoklī. Grīda tika pilnībā demontēta un jaunais dēļu klājums tika likts uz pavisam jauniem, stipriem pamatiem. Papildus vēl izbruģēts laukums deju grīdas priekšpusē.

Nupat jau grīdas izturība pārbaudīta divos apjomīgos pasākumos – maija beigās estrādē notika ģimenes sporta spēļu “Auto-Moto-Velo” uzvarētāju apbalvošana, noslēguma koncerts un zaļumballe, bet 17. jūnijā – Kauguru dejotāju 50 gadu jubilejas koncerts.

Projekta vadītāja Linda Krūmiņa

deju grida relize 001

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams EK tīmekļa vietnē