Informācija iedzīvotājiem!

Tika savākti iedzīvotāji paraksti par Brenguļu-Trikātas ceļa asfaltēšanu, pašvaldība tos ar pavadvēstuli ir nosūtījusi Satiksms Ministrijai un a/s “Valsts ceļi”.  

Ir pavasaris. Situācija visur ir vienāda – grants ceļi pavasara šķīdoņa laikā nav izbraucami. Ja pa tiem intensīvi brauc, tad tiek samalti pilnībā. Ja ir šķīdonis, tad ceļš ir jāslēdz.

 Vai tad ceļš ir jālabo tikai tādā gadījumā, kad iedzīvotāji un pašvaldības sākt protestēt un vākt parakstus? Jābūt ir kaut kādai sistēmai valstī, lai šīs lietas atrisinātus, citādāk nebūs taisnīgi. Arī citos novados vēl ceļi atskusīs. Ja salīdzina ar Lietuvu un Igauniju, mūsu valstī ir mazāks  asfaltēto ceļu īpatsvars.

Ir nepieciešams atbalstīt ”Miegupes autoveikalu”, tāpēc aicinām cilvēkus sazvanīties ar saviem radiniekiem – vecākiem un vecvecākiem, kas dzīvo mūsu novadā. Ir svarīgi zināt tās vietas, kur autoveikals nebrauc, bet vajadzētu un būtu interese par autoveikalu. “Miegupes autoveikala” pārstāvji piekrīt palielināt savu maršrutu.

Šo informāciju, lūdzu, iesniegt vai iesūtīt katra pagasta lietvedēm, kas to apkopos.

Miegupes autveikalas maršruts 001

Beverīnas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs

Māris Zvirbulis