Uz autoceļa Brenguļi-Trikāta ir uzstādītas masas ierobežojuma ceļa zīmes

SIA „Limbažu ceļi” informē, ka vietējā autoceļa V182 posmā Brenguļi-Trikāta (km 6.92 - 15.7), kur esošais grants segums tiek izbūvēts ar dubulto virsmas apstrādi, sākot no šodienas 02.08.2018 pēcpusdienas būs uzstādītas masas ierobežojuma ceļa zīmes. Maksimālā atļautā masa 26 tonnas.

Šādi ierobežojumi nepieciešami intensīvās lauksamniecības tehnikas (traktori ar pārkrautām divām piekabēm) kustības dēļ uz LAUKSAIMNIECĪBAS PAKALPOJUMU KOOPERATĪVĀ SABIEDRĪBA "VAKS" pieņemšanas punktu Valmierā, Mūrmuižas ielā, kas ir graujoša jaunuzklātajam ceļa segumam.

Transportam virs 26 t pieejami vairāki maršruti remontposma apbraukšanai. Uz Valmieru no Trikātas ērtākais un īsākais: Trikāta-Jaunvāles stacija (pa V233) un Jaunvāles stacija-Valmiera (pa P18). Bet apbraukt tikai pašu remontposmu var pa ceļiem: Brenguļi-Dutka (V196) un Trikāta-Dutka (V233).

Saite uz Beverīnas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja novērojumu par traktortehnikas ietekmi uz ceļu: http://ieej.lv/2a0um .

Informāciju sagatavoja: SIA „Limbažu ceļi” būvdarbu vadītājs Māris Garklāvs

(tālr. 26111012; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)