Turpinās projekts sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanai Vidzemē

vidzeme esf

Vidzemes plānošanas reģions (VPR) turpina īstenot projektu “Vidzeme iekļauj”, kura mērķis ir Vidzemes reģionā palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu* sociālo pakalpojumu pieejamību dzīvesvietā personām ar invaliditāti un bērniem.

“Vidzeme iekļauj” tiek īstenots ciešā sadarbībā ar projekta partneriem - 24 Vidzemes reģiona pašvaldībām (pašvaldību sarakstu iespējams aplūkot šeit), Skangaļu muižas Bērnu atbalsta un sociālās aprūpes centru - internātu, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju, nodibinājumu “Fonds Grašu Bērnu Ciemats”, Valsts sociālās aprūpes centru (VSAC) “Latgale” un VSAC “Vidzeme”. Tālāk lasi pielikumā!