Vecāku atbalsta grupa Gaujas krasta vidusskolā

Nav noslēpums, ka vecāki, kuri audzina bērnus ar speciālām vajadzībām, brīžiem ir apmulsuši un noguruši, jo ir tik daudz grūti atbildamu jautājumu ikdienā. Kā saprast savu bērnu? Kā viņu atbalstīt? Kur rast resursus, lai dzīve izskatītos kaut nedaudz draudzīgāka un saprotamāka? Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs organizē vecāku atbalsta grupu, lai kopīgi viens otru iedrošinātu, sniegtu reālu atbalstu, palīdzētu pārvarēt grūti risināmas situācijas. Un arī – lai sajustu, ka neesi pasaulē gluži viens ar savām rūpēm.

Vecāku atbalsta grupas nodarbības vadīs psiholoģe Līga Bluķe. Pirmā tikšanās šī gada 28.martā plkst. 17.30 (Valmierā, Gaujas krasta vidusskolā, L.Paegles ielā 5/7). Dalība grupā ir bez maksas. Gaidām vecākus ne vien no Valmieras, bet arī no apkārtējiem novadiem!

Lai zinātu vecāku skaitu, būtu vēlama iepriekšēja pieteikšanās pa tel. 26423136 vai e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. [1] Uz tikšanos!

Informāciju sagatavoja:

Valmieras Gaujas krasta vidusskolas attīstības centra direktores vietniece

Daiga Ramata