Bezmaksas atbalstoša konsultācija “Pirmā emocionālā palīdzība mammām ar jaundzimušo”

konsultacija jaunas maminas2018

2018.gadā līdz pat gada beigām projekta ietvaros Valmieras, Cēsu, Limbažu, Smiltenes, Valkas, Siguldas un tuvējo novadu jaunajām māmiņām ir iespēja saņemt VIENU bezmaksas PEPmammas vai dūlas un zīdīšanas konsultantes atbalsta konsultāciju. Konsultācija pieejama jau pirmajās dienās pēc mazuļa piedzimšanas vēl atrodoties slimnīcas dzemdību nodaļā vai arī māmiņas dzīvesvietā līdz bērniņa 3 mēnešu vecumam. Paredzamais konsultācijas ilgums apmēram 2 stundas.

Tikšanās laikā jaunā māmiņa tiek uzklausīta, var uzdot aktuālos jautājumus jebkurā ar bērniņa aprūpi vai attīstību saistītā aspektā, kā arī dalīties savās sajūtās un emocijās, kā arī saņemt praktisku apmācību bērniņa ikdienas aprūpes jautājumos.

Varbūt, tik vienkārši kā cerēts, neizdodas mazulīša barošana ar krūti, sāpoši krūšu gali vai nedrošība par to, vai mazulim pietiek piena. Varbūt māmiņa vai tētis satraucas, vai bērniņu pareizi ceļ, nēsā, pārģērbj, vanno... Varbūt vecāki ir apmulsuši no dažādajiem padomiem, ko saņem no mediķiem, draugiem un ģimenes locekļiem. Varbūt jaunā māmiņa vienkārši vēlas ar kādu padalīties savās jaunajās sajūtās, dzemdību pieredzē, jautājumos…

Konsultāciju lūdzam pieteikt sazinoties ar sertifiētu dūlu un zīdīšanas konsultanti Litu Dudeli-Krastiņu tālr. 26677190, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai PEPmammu Artu Maseli tel.26525359, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lai saņemtu šo atbalstu, Tev nav jābūt īpašam statusam. Katra jaunā māmiņa ir īpaša! Nav arī svarīgi vai šis ir Tavs pirmais bērniņš vai par mammu esi kļuvusi otro, trešo vai piekto reizi!