V-muiža tuning noslēgums, Mūrmuiža

V muizatunning Murmuiza10okt2020

 

2020.gada 10.oktobrī V-Muiža tuning aicina uz Beverīnas novada Mūrmuižas brīvdabas estrādi, lai noslēgtu šī gada nebijušās auto pasākumu sezonu pasākumā V-muiža tuning Show off 2020.

Ierašanās pasākuma vietā no 10:00, oficiālā atklāšana plkst. 11:00, pēc kuras sekos dažādas aktivitātes – noskaidrosim tālākos riepu metējus, veiklākos auto riepu mainītājus un dosimies foto orientēšanās sacensībās pa Mūrmuižu! Pasākuma noslēgums un apbalvošana paredzēta ap plkst.15:30 , kad paziņosim skatītāju simpātiju balvas ieguvēju, apbalvosim V-muiža tuning favorītauto, savu īpašo pasniegs auto entuziasti no Low happens.

Bērniem būs iespēja darboties radošajā teltī.

Tā kā pasākums notiks ārā, aicinām būt gataviem jebkādiem laika apstākļiem. Organizatori parūpēsies par ugunskuru un griliem, kur varēs pagatavot līdzi paņemto.

Aicināti visi auto mīļi neatkarīgi no iecienītās auto markas - būs iespēja atrādīt savu auto, apskatīt citu veikumu, smelties iedvesmu jauniem projektiem, iepazīties ar domubiedriem un brīvā atmosfērā pavadīt dienu!

Uzmanību- sekojam līdzi noteiktajām prasībām, lai izvairītos no saslimšanas ar Covid-19. Ja pasākuma dienā nejūties labi- paliec mājās

Pasākumā var tikt fotografēts un filmēts, materiāls tiks izmantots sociālajos tīklos.

Dalība un ieeja “piemet jaunam projektam”.

Pasākumu atbalsta  Ralfs Raibacis , VALPRO, VAKS Machinery, Atpūta uz āķa , Tatoo by Eici-x, Formula, uzlīmes.net, Luna, OCT Riepu Centrs , Svydis Latvija Veikals , MC WENDI, Low Happens, Red Bull Latvija.

Īpašs paldies Beverīnas novada pašvaldība par pasākuma norises vietu.

V-Muiža tuning ir draugu apvienība, kurus vieno interese par mašīnām, to pārveidošana, vizuāla uzlabošana un savu projektu atrādīšana tuvākos un tālākos pasākumos. Seko pasākuma aktualitātēm līdzi https://www.facebook.com/vmuiza/

Informāciju sagatavoja:

V-muiža pārstāve Kitija Bērziņa