Leģendu nakts, Trikātas baznīcā

Legendunakts 26okt2019 Trikatas baznica

Turpinot iesāktu tradīciju, arī šogad Beverīnas novada Trikātā, Trikātas ev.-lut. draudze 26. oktobrī plkst. 20.00 aicina uz pasākumu “Leģendu nakts”.

Leģendu naktis visā Latvijā organizē Latvijas Piļu un muižu asociācija. Interesentiem pasākuma ietvaros ir lieliska iespēja iepazīt muižas, pilis, baznīcas, kapenes un citas vēsturiskas vietas īpašā noskaņā, kad vēstures stāsti aizraujošā veidā savijās ar mūsdienu dzīvi un aktivitātēm.

Tradicionāli nostāsti un leģendas savīsies ekskursijas veida stāstā, kas interesants būs gan lieliem, gan maziem. Vakara laikā būs iespēja dzirdēt ērģeļu skaņas un izbaudīt tumsas burvību vēsturiskajā Trikātas ainavā. Apmeklētājiem aicinājums ņemt līdzi lukturīšus, lāpas vai citus gaismekļus.

Informāciju sagatavoja:

Kultūras centra vadītāja Agija Roķe