Aicinām darbā pašvaldības policijas priekšnieku/-ci

vakance pasvaldibas policija

Publicēšanas datums: 27.02.2020.

Amats: Pašvaldības policijas priekšnieks/ce(profesijas kods 1349 08)

Darba vieta – Beverīnas novada pašvaldība

Prasības pretendentiem

• Augstākā izglītība – priekšroka tiks dota personai ar juridisko izglītību;
  • Pieredze attiecīgajā profesijā;
  • Zināšanas par valsts pārvaldes un pašvaldības darbības principiem;
  • Atbilstība likuma “Par policiju” 21.panta prasībām;
  • Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas, vēlamas svešvalodas zināšanas;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru, labas komunikācijas prasmes;
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • Labas analītiskās spējas, precizitāte un augsta atbildības sajūta.

Galvenie darba pienākumi

• Nodrošināt pašvaldības izdoto saistošo noteikumu uzraudzību un kontroli;
  • Savas kompetences ietvaros nodrošināt kārtību sabiedriskās vietās, lai garantētu personu un sabiedrības drošību, uzraudzīt masu pasākumus un atsevišķus objektus, nodrošinot tajos kārtību un sabiedrisko drošību;
  • Veikt preventīvos pasākumus likumpārkāpumu novēršanā;
  • Sniegt neatliekamo palīdzību personām, kuras cietušas likumpārkāpuma rezultātā, nelaimes gadījumos vai atrodas bezpalīdzības stāvoklī;
  • Novērst un pārtraukt administratīvos pārkāpumus, noskaidrot vainīgos atbilstoši savai kompetencei sastādīt protokolus, izskatīt lietas par šiem pārkāpumiem vai arī nodot tās izskatīšanai pēc pakļautības.

Iesniedzamie dokumenti

• CV
  • Motivācijas vēstule

Papildus informācija

• Darba līgums uz noteiktu laiku.
  • Alga (bruto): EUR 634-822
  • Darba laiks – 40 stundas nedēļā
  • Kontaktpersona: Jānis Fūrmanis, tālr.25748882, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pieteikšanās vakancei līdz 2020.gada 10.marta plkst. 17.00!

***

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13.pantu, Beverīnas novada pašvaldība informē, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.
Papildu VDAR 13.pantā minēto informāciju Jūs varat iegūt Bevernas novada pašvaldības mājaslapā http://www.beverinasnovads.lv/index.php/pasvaldiba/personas-datu-aizsardziba-2