Līdz 11.novembrim aicinām iedzīvotājus izteikt viedokli!

BeverinasGerbonis

Autotransporta direkcija vēlās mainīt maršruta Valmiera-Brenguļu skola-Smiltene ar atiešanas laiku no Valmieras AO plkst.19:00 uz 17:30, lai Valmierā strādājošie gulbenieši tiktu laikus mājā no darba.

Pirms dot atbildi ir nepieciešams zināt, kā tas ietekmēs mūsu jauniešus, kuri mācās vidusskolās, pulciņos un mūzikas un/vai mākslas skolās, kā arī novada iedzīvotāji, kuru darba vietas arī ir Valmierā, jo tas ir pēdējais autobuss no Valmieras uz Trikātu un no Trikātas uz Smilteni.

Lūdzu, sūtiet viedokli līdz 11.novembrim Beverīnas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistei Marijai Melngāršai – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai izpilddirektorei Cildai Purgalei – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai tālr. 29473182.