FOTO: AMANDA PAEGLE

Ikgadējais projektu konkurss iedzīvotājiem ‘’Veidojam vidi ap mums Beverīnas novadā 2020’’

VeidojamVidi 2020 afisa

Beverīnas novada pašvaldība izsludina ikgadējo sabiedrisko projektu konkursu “Veidojam vidi ap mums Beverīnas novadā”. Šajā konkursā novada iedzīvotāji var pieteikties finansiālam atbalstam, lai īstenotu dažādas dzīves kvalitātes uzlabošanas idejas. Konkursa nosacījumi paredz, ka par piešķirto atbalstu var iegādāties dažādus materiālus, bet darbi jāveic pašu spēkiem. Projektus var iesniegt gan nevalstiskas organizācijas, gan nereģistrētas iedzīvotāju grupas. Maksimālais atbalsta apmērs vienam projektam ir 600 EUR.

Ar visām projekta niansēm iespējams iepazīties konkursa Nolikumā ŠEIT.

Savukārt Pieteikuma veidlapu var lejuplādēt ŠEIT(atskaites forma), kā arī to iespējams saņemt pie lietvedēm novada administratīvajā centrā Mūrmuižā un pagastu pārvaldēs Trikātā un Brenguļos.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš šogad ir 30. aprīlis!

Ar jautājumiem var vērsties pie konkursa sekretārēm:

Lindas Krūmiņas, tālr. 29431271, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..