FOTO: AMANDA PAEGLE

Dzimtsarakstu nodaļas informācija

BeverinasGerbonis

Beverīnas novada Dzimtsarakstu nodaļa ārkārtas situācijā nodrošinās: Miršanas fakta reģistrāciju - iespēju robežās aicinām veikt vienpersoniski, bez citu personu klātbūtnes, iepriekš saskaņojot laiku pa tālruni 64233422 vai 28633033. Dzimšanas fakta reģistrāciju – bērna dzimšana reģistrējama mēneša laikā no dzimšanas brīža. Uz reģistrāciju lūgums ierasties tikai vecākus. Lūdzam iepriekš saskaņot laiku pa tālruni 64233422 vai 28633033. Konsultācijas par personām un iestādēm civilstāvokļa aktu reģistrācijas jautājumos aicinām risināt attālināti elektroniskā saziņā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai www.latvija.lv

Informāciju sagatavoja: Beverīnas novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

Biruta Zvirbule