FOTO: AMANDA PAEGLE

Bāriņtiesas informācija

BeverinasGerbonis

Aicinām iedzīvotājus nekavējoties informēt Beverīnas novada bāriņtiesu, ja kāda rīcībā ir informācija, ka ārkārtējās situācijas vai cita iemesla dēļ bērns vai aizgādnībā esoša persona ir bez likumiskajiem pārstāvjiem, netiek saņemta pienācīga aprūpe, ir apdraudēta personas pilnvērtīga attīstība, veselība vai dzīvība. Ar Beverīnas novada bāriņtiesu aicinām sazināties, zvanot darba laikā 20218072 vai rakstot uz e-pastu – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Beverīnas novada bāriņtiesa lūdz informēt, ja bērnam nepieciešama palīdzība, vecākiem vai aizgādnim atrodoties pašizolācijā vai ārstēšanā, ja konstatē bērnu atstāšanu, nepietiekamu uzraudzību vai aprūpi vai ir ziņas par aizgādībā esošu pieaugušu personu, kurai nepieciešama palīdzība.

Ja bērna vecāki ir spiesti atstāt bērnu citas personas aprūpē, vecākiem ir iespēja izdot pilnvaru bērna pārstāvībai.

Beverīnas novada bāriņtiesa klātienē apliecina to iedzīvotāju pilnvaras, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Beverīnas novada bāriņtiesas darbības teritorijā. Vecākiem ir iespēja izdot pilnvaru attālināti, izmantojot Latvijas notāru pakalpojumus neatkarīgi no tā, kurā valstī vecāks šobrīd atrodas. Vienlaikus uzsverams, lai videokonsultācija varētu notikt, nepieciešams derīgs eParaksts. Plašāka informācija un citi nosacījumi videokonsultācijas notikšanai skatāmi šeit - www.latvijasnotars.lv.

Lūdzam iedzīvotājus būt līdzjūtīgiem un informēt Beverīnas novada bāriņtiesu, sniedzot atbalstu problēmsituāciju apzināšanā un risināšanā!

Informāciju sagatavoja:

Beverīnas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja Dace Sēne