FOTO: AMANDA PAEGLE

Pašvaldības paziņojums par rēķinu saņemšanu!

email western libraries 12

Ņemot vērā, ka valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija saistībā ar koronavīrusa izraisīto slimību “Covid-19” izplatību, tad aicinām iedzīvotājus, kuri saņem pašvaldības rēķinus par pakalpojumiem, sazināties pa zemāk norādīto kontaktinformāciju un paziņot e-pasta adresi, uz kuru pašvaldība var rēķinu nosūtīt elektroniski. Ja tāda iespēja nav, tad rēķini tiks nogādāti un ievietoti pastkastēs. Kontaktinformācija:

Beverīnas novada pašvaldība, Finanšu nodaļa

28633033