Konkurss “Beverīnas novada sakoptākā sēta 2020”

Sakoptaka seta2020 pagarinats

Beverīnas novada pašvaldība katru gadu organizē konkursu „Beverīnas novada sakoptākā sēta”. Šo gadu laikā ir vērojama lauku vides attīstība un izaugsme savas dzīves vietas un vides labiekārtošanā, padarot kopējo lauku ainavu pievilcīgu.

Cilvēki bieži nenovērtē savu darbu un ieguldījumu, nepamanot, ka daudzu gadu garumā savu dzīves telpu padarījuši pievilcīgu un pamanāmu apkārtējiem.

Konkurss ļauj lepoties ar paveikto un pašu spēkiem radīto. Mums ir nepieciešami labie prakses piemēri, lai motivētu kopējo sabiedrību savas dzīves un uzņēmējdarbības vides sakārtošanā, veidojot sakoptu vidi ap mums.

Konkursa mērķis ir motivēt iedzīvotājus lepoties ar savu ieguldījumu apkārtējās vides attīstībā un pilnveidē, kā arī sekmēt sakoptu Beverīnas novada koptēlu.

Konkursa noslēgumā tiek godināti sakoptāko lauku individuālo un daudzdzīvokļu māju, zemnieku saimniecību, uzņēmumu, iestāžu, veikalu sētu un pagalmu īpašnieki un apsaimniekotāji, sakoptākie dārzkopības sabiedrību īpašumi.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš tiek pagarināts līdz 26.jūnijam (ieskaitot). Pēc pieteikumu apkopošanas tos izvērtēs Domes izveidota un apstiprināta Vērtēšanas komisija, atbilstoši Konkursa nolikuma kritērijiem.

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti pašvaldības mājaslapā www.beverinasnovads.lv, kā arī tiks sniegta informācija par to, kā notiks balvu saņemšana.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa atrodama Beverīnas novada pašvaldības mājaslapā. Jautājumu gadījumā sazināties pa tālr. 25421116 (Agija) vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Nebaidieties lepoties ar savu sētu, - mācieties būt lepni par savas dzīves vides sakoptību!

NOLIKUMS

1.pielikums - PIETEIKUMS

2.pielikums - APLIECINĀJUMS PERSONAS DATU APSTRĀDEI

Informāciju sagatavoja:

Beverīnas novada Kultūras centra vadītāja Agija Roķe