FOTO: AMANDA PAEGLE

Par Beverīnas novada pašvaldības iestāžu darbu ārkārtējās situācijas laikā

BeverinasGerbonis

Ņemot vērā koronavīrusa izraisītās slimības “Covid-19” izplatību un ārkārtējas situācijas izsludināšanu valstī, Beverīnas novada pašvaldība ir pieņēmusi lēmumu atcelt visus plānotos pasākumus un slēgt kultūras un sporta iestādes uz laiku līdz 14. aprīlim. Tas nozīmē, ka nenotiek pasākumi, pulciņu mēģinājumi, treniņi u.c. publiskas aktivitātes.

Bibliotēkas tiek slēgtas no 2020.gada 30.marta:

• Bibliotēkās e-resursi ir pieejami 24/7 (www.kulturaskarte.lv un www.valmiera.biblioteka.lv);
  • Bibliotēku krājuma izsniegšana un saņemšana TIEK ATCELTA, tādēļ lūgums neraizēties par nokavētiem termiņiem;
  • Grāmatas izsniegšanas termiņu varēs pagarināt elektroniski vai zvanot uz bibliotēkas norādīto kontakttālruni.

Pašvaldības iestādēs darbinieki strādā, taču ir ierobežota apmeklētāju pieņemšana:

• Brenguļos 2.stāvs apmeklētājiem ir slēgts; kasieres darba vieta ir pārcelta uz 1.stāva “Kaimiņu” administratora kabinetu; pie administratora galda strādā 2 darbinieki, kuri pieņem apmeklētājus un iesniegtos dokumentus nogādā 2.stāva darbiniekiem;
  • Trikātā apmeklētājus pieņem lietvede un veic vienotā valsts un pašvaldību klientu apkalpošanas centra funkcijas;
  • Mūrmuižā tiešs kontakts ar darbiniekiem "Pagastmājā” TIEK IEROBEŽOTS. 2.stāvs apmeklētājiem SLĒGTS – publiskais interneta punkts nav pieejams.

Sociālais dienests maksimāli ierobežo tiešo klientu pieņemšanu. Lūdzam iepriekš sazināties ar sociāliem darbiniekiem par klātienes tikšanos sociālā dienestā vai personas dzīvesvietā.
Šajos karantīnas apstākļos Sociālais dienests turpinās attālināti uzklausīt pašvaldības iedzīvotājus, apzināt aktuālās problēmsituācijas un iespēju robežās sniegt konsultācijas un atbalstu.

Pašvaldība iespēju robežās klātienes pakalpojumus sniegs attālināti. Ja plānojat apmeklēt pašvaldību vai kādu iestādi, lūgums pirms tam piezvanīt un pastāstīt, ko vēlaties noskaidrot. Aicinām iedzīvotājus ievērot darbinieku pieņemšanas laikus, kuriem tie noteikti. Iesniedzamos dokumentus ir iespējams ievietot pastkastēs, kas atrodas pie pašvaldības ēku ieejām katrā pagastā.

KONTAKTINFORMĀCIJA (pašvaldības darba laikā):

Brenguļu pagasta pārvalde

Mūrmuižas "Pagastmāja" (lietvede, nekustamo īpašumu speciāliste)

64220889, 64250791,  20219358

Trikātas pagasta lietvede

64707043, 20364932

Sociālais dienests

64220887, 26118898 (Mūrmuižā)

64233421 (Brenguļos)

64729243 (Trikātā)

Bibliotēkas

64233431 (Brenguļos)

64230027 (Kauguros)

64228082 (Mūrmuižā)

64729297 (Trikātā)

KONTAKTINFORMĀCIJA (neatkarīgi no darba laika):

Pašvaldības domes priekšsēdētājs

25748882

Izpilddirektore

29473182

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem, censties maksājumus veikt elektroniski un apmeklēt iestādes tikai svarīgas nepieciešamības gadījumā.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus atbildīgi izturēties arī pret  informācijas saturu, ko viņi publicē un izplata sociālajos tīklos, lai netiktu radīta panika.

Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem par līdzcilvēku un savu veselību un rūpīgi izvērtēt publisku vietu apmeklēšanas nepieciešamību!

Aicinām sekot līdzi oficiālai informācijai Slimību profilakses un kontroles centra interneta vietnē: www.spkc.gov.lv un ievērot visus drošības pasākumus, lai pasargātu sevi no inficēšanās.

Informāciju sagatavoja: Beverīnas novada pašvaldība